Новини

13.04.2015

Кредитування та інвестування


Ось уже більше 25 років Будівельна виробничо-комерційна компанія “Федорченко” будує комфортне житло для людей із середнім достатком.
Категория: General
Разместил: agent2

Нам вдалося, здавалось би, неможливе: будівництво соціального житла за доступними цінами, але в той же час якісного та комфортного. Такий підхід дозволяє нашій компанії не тільки у визначені строки здавати об`єкти, але й навіть в умовах кризи, починати будівництво нових. Переваги первинного житла для клієнтів очевидні, адже житло збудовано з нових якісних матеріалів (власного виробництва), в кожному новому будинку — нові комунікації, застосовуються сучасні теплозберігаючі технології.

Будівельна компанія “Федорченко” пропонує своїм клієнтам вигідні умови оплати:

По-перше, ціни на житло зафіксовані у гривнях і стабільні при будь-яких коливаннях курсу валюти.

По-друге, компанія обов`язково піде вам назустріч, навіть якщо у вас немає на руках всієї необхідної суми для купівлі квартири. Для клієнтів діє система поетапного інвестування будівництва: ви вносите 50 % від вартості обраної квартири після чого, доки житло будується, ви частинами виплачуєте суму, яка залишилася. При цьому ціна квартири не змінюється.

По-третє, компанія пропонує власну систему кредитування.

Наша програма — це унікальна пропозиція не лише в Сумській області, але і, напевно, по всій Україні. Вона заключається в тому, що якщо людина хоче купити квартиру в будівельній  компанії «Федорченко», а грошей не вистачає, ми можемо надати позику в розмірі 30 % від вартості житла строком на 3 роки. При цьому її відсотки нижчі, ніж в українських банках. Не менш важливим фактом є те, що процедура оформлення позики максимально проста і прозора, тому що нема необхідності збирати довідки про доходи та інші документи, які зазвичай вимагають банки для видачі кредитів. Для клієнтів це економія і часу, і відповідно грошей.

Опис вищевикладених варіантів оплати можна назвати “базовими”, адже на практиці до кожного клієнта в компанії “Федорченко” застосовується індивідуальний підхід з особливими графіками платежів.

Ми раді вас бачити за адресою: по вул. Соборна 29б

 

Телефон для довідок: (0542) 700-777; 700-770

+38 (0542) 700-770, 700-777, 700-771