Основні підрозділи компанії

Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» - це багатогалузеве підприємство, основним напрямком діяльності якого є не лише будівництво, а й власне виробництво будівельних матеріалів. До основних підрозділів компанії належать:

Отже, компанія має практично всі ресурси для того, щоб звести будівлю "з нуля" та здати її "під ключ".

В інституті «Сумыгорстройпроект», розробляють проектно-кошторисну документацію, створюють і затверджують проекти будівель та здійснюють авторський нагляд.

Наступні кроки виконують підрозділи з виробництва будівельних матеріалів, залізобетонних конструкцій та безпосередньо будівництва об’єктів.

Саме тому в складі компанії є завод з виготовлення будівельної цегли, де виготовляють керамічну цеглу марок М-75 та М-100.

У 2002 році створено завод залізобетонних виробів, який виготовляє товарний бетон усіх марок, будівельні розчини, залізобетонні конструкції (серійні, унікальні та індивідуальні), вироби з арматурної сталі.
Для забезпечення заводів  необхідними для роботи матеріалами компанія має два кар’єри: з видобутку глини в с. В.Піщаному та з видобутку піску в  урочищі "Коптіївщина" (в районі "Голубих озер").

Компанія також має власне столярне виробництво, де виготовляються вироби з дерева, які можуть бути виконані з урахуванням побажань кожного клієнта, а також металопластикові вікна, балконні рами, двері.

В компанії функціонує 10 дільниць з капітального будівництва та ремонту основних фондів, які починають будівництво "з нуля".Сім з них займаються капітальним будівництвом. Опоряджувальні роботи виконують спеціалізовані дільниці.

Також компанія має у своєму складі транспортну дільницю, де є всі види транспортних засобів, необхідних для безперебійної та своєчасної доставки будівельних матеріалів, забезпечення роботи під час будівництва (баштові крани) тощо.

 

http://bvk-kompanya-fedorchenko.uaprom.net/

+38 (0542) 700-770, 700-777, 700-771