Інвестування

Будівельна виробничо-комерційна компанія “Федорченко” уже 25 років будує комфортабельне житло для людей із середнім достатком. Нам вдалося, здавалося б, неможливе: будівництво доступного житла, але в той же час якісного та комфортного. Такий підхід дозволяє нашій компанії не тільки здавати об`єкти у визначені строки, але навіть в умовах кризи починати будівництво нових. Переваги первинного житла для клієнтів очевидні, адже житло збудовано з нових якісних матеріалів (власного виробництва), в кожному новому будинку — нові комунікації, застосовуються сучасні теплозберігаючі технології.

У відповідності з частиною третьою статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»:

«Об’єктами інвестиційної діяльності не можуть бути об’єкти житлового будівництва, фінансування спорудження яких здійснюється з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління. Інвестування та фінансування будівництва таких об’єктів може здійснюватися виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, недержавні пенсійні фонди, які створені та діють відповідно до законодавства, а також через випуск безпроцентних (цільових) облігацій, за якими базовим товаром виступає одиниця такої нерухомості».

ТОВ "БВК компанія "Федорченко"  залучення коштів з метою спорудження об’єктів житлового будівництва здійснює шляхом первинного розміщення цінних паперів (векселів, заставних) згідно механізмів, передбачених зазначеним Законом .

Подальший продаж фізичним особам цінних паперів (векселів, заставних), емітованих "БВК компанія "Федорченко" для фінансування будівництва житлових будинків, здійснюється компанію, яка має ліцензію ДКЦПФР України на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів .

Пропонуємо взяти участь в інвестуванні об'єктів нерухомості (квартир та нежитлових приміщень), які сьогодні будуються нашою компанією.


Для отримання більш детальної інформації ви можете звернутися у:
- Будівельну виробничо-комерційну компанію “Федорченко”,
адреса: м. Суми, вул.Тополянська,26/1,
телефони для довідок: 700-777,22-53-59;
-  товариство з обмеженою відповідальністю «Фондова компанія "Зенит - ДТ"

(ліцензії ДКЦПФР на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів, серія АВ № 362331 від 07.09.2007р. та серія АВ № 362332 від 07.09.2007р.),
телефони для довідок: 700-770,700-777

+38 (0542) 700-770, 700-777, 700-771