Завод з виготовлення будівельної цегли

З 2000 року до складу ТОВ «БВК компанії «Федорченко» входить завод з виготовлення будівельної цегли.

Виробнича потужність заводу - понад 900 тисяч одиниць в місяць високоякісної керамічної цегли марок М-75 та М-100.

Якість цегли здебільшого залежить від сировини, з якої її виготовляють. Саме тому забезпечення заводу якісною глиною здійснюється з кар’єру, який розташований у селі Піщаному. Склад цієї глини ретельно вивчали фахівці Сумського експертного бюро і підтвердили її високоякісні характеристики.

Протягом усього періоду роботи, фахівці компанії вивчали передовий досвід багатьох профільних підприємств, щорічно запроваджували нові технології для вдосконалення якості продукту. Так, з кінця 2008 року по березень 2009 року на заводі було проведено реконструкцію, встановлено французьке та італо-українське устаткування, що дозволило підвищити якість цегли. Завод обладнано комп’ютерною системою управління параметрами технологічного процесу. Створено лабораторію, де молоді висококваліфіковані спеціалісти, використовуючи сучасні технології, розробляють нові суміші для вдосконалення марок високоякісної цегли.

На заводі працює понад 50 людей, більшість має багаторічний досвід роботи у сфері виробництва керамічної цегли, що слугує запорукою точності, безперервності та високої якості виробництва.

Завод по виготовленню будівельної цегли пропонує продукцію власного виробництва будівельникам та іншим споживачам.


Адреса: м. Суми, вул. Тополянська, буд. 26/1
Телефон (0542) 700-600

 

+38 (0542) 700-770, 700-777, 700-771